Wprowadzenie wirtualnej obsługi płatności za treningi

Szanowni Państwo

Chcielibyśmy zaanonsować zamiar wprowadzenia obsługi oraz ewidencji płatności za usługi treningowe w naszym Studio, w szczególności za karnety uprawniające do uczestnictwa w zajęciach grupowych.

Oprócz możliwości kontroli bieżącego stanu swoich opłat oraz ich planowania, poprzez swój dobrowolny akces oszczędzicie Państwo dużego administracyjnego trudu Właścicielce Gabinetu, Pani Małgorzacie, obciążonej ostatnio dodatkowymi macierzyńskimi obowiązkami.

Założone dla Was konta pozwolą jej na sprawniejsze zarządzanie szeregiem rutynowych czynności oraz na wygodniejszą i wszechstronniejszą dokumentację pracy terapeutycznej, co w sumie przyczyni się także do optymalizacji kosztów usług na Waszą korzyść.

Gorąco apelujemy do tych z Państwa,Podgląd panelu klienta w aplikacji 'Fitssey' którzy korzystają z usług online, o dostarczenie Pani Oleszkiewicz swoich adresów email, które umożliwią dostęp do założonych dla Was kont i edycję personaliów oraz preferowanych przez Was opcji.

Po dostarczeniu tych adresów otrzymacie Państwo tzw. linki aktywacyjne do Panelu Klienta subskrybowanej przez nas aplikacji, otrzymując zarazem pełną kontrolę nad sposobem, czasem oraz historią rozliczeń finansowych za usługi świadczone przez Gabinet Rehafit.

W witryniePodgląd terminarza aplikacji 'Fitssey' będzie dostępny także bieżący terminarz treningów umożliwiający zdalną rezerwację miejsca w grupie poprzez wykupienie karnetu.

Dziękujemy za zrozumienie dla potrzeb naszego Gabinetu – zaprocentuje ono cennym czasem i uwagą w realizacji Waszych potrzeb.

admin