Głosujcie na Monikę

Moi drodzy, bardzo Was proszę o głosy dla Moniki, naszej Rehafitowej położnej😉😁. Już sporo naszych aktywnych mamuś przekonało się, że na nią naprawdę można liczyć.

Staramy się wspólnie rozszerzyć naszą działalność, chcemy stworzyć zespół kompetentnych specjalistów, żeby nasza wiedza i doświadczenie były dostępne dla większej ilości osób.
Chcemy edukować, pomagać, mówić o trudnych sprawach. Kto pomoże? Proszę. 😚😙😗😍😘 Wierzę w Was…..

Oto prośba Moniki udostępniona u mnie na Facebooku:


📌 Uwaga! Będzie długo 😉

Już wkrótce w Elblągu zacznie działać Stowarzyszenie które założę wraz z kilkoma niesamowitymi kobietami, min. Anną Karatkiewicz, Małgorzatą Oleszkiewicz, Małgorzatą Żuk. Będziemy działać na rzecz kobiet, ich dzieci i rodzin w Elblągu. Działania będą w znacznej części nieodpłatne, albo płatne symbolicznymi kwotami. 🆓️

W związku z tym jest sprawa❗Pamiętacie że biorę udział w konkursie na Położną na medal

Pomyślałam sobie, że gdybym stanęła na podium wyżej wymienionego konkursu to mogłabym przekazać nagrodę na rozpoczęcie działalności Naszego stowarzyszenia. Na początek będzie to wymagało od nas sporych inwestycji…

Możecie Nam w tym pomóc. Za pierwsze 3 miejsca w konkursie przewidziane są nagrody pieniężne od 2500 do 10000 zł. 💰 Moje wysokie miejsce w konkursie będzie także pomocne przy składaniu wniosków o dofinansowanie działalności stowarzyszenia – wiadomo sława 😂

Początki będą trudne. Zanim uda się Nam zrobić odpowiednią pozycję żeby Stowarzyszenie działało pełną parą trzeba będzie inwestować. Pomieszczenia, materiały… Nie jestem w stanie wyłożyć tych środków z własnej kieszeni.

W Was siła. Głosowanie trwa do końca roku więc dużo można jeszcze zdziałać i wszystko może się zdarzyć. Gdyby każdy, kto to czyta, zagłosował, miałabym szansę… Nie lubię o cokolwiek prosić, ale marzy mi się, żeby moje najbliższe środowisko – mamy z Elbląga i okolic – miały szansę na edukację i pomoc taką jak mają mamy w dużych miastach! Do tego za free!

Link do głosowania –> https://poloznanamedal2018.pl/profil/52-monika-kaskiewicz

Podajemy 📞 nr telefonu i 📧 adres email, a następnie klikamy w potwierdzenie oddania głosu, które przychodzi w sms lub w mailu. Możecie głosować Wy i Wasze rodziny.
Głosowanie jest bezpłatne.
Potwierdzenie głosu również jest bezpłatne.

Dziękuję za Wasze głosy.

Monika Kaśkiewicz