Warsztaty Chustonoszenia

Prowadząca: Agata Kosacz – Doula

Noś, przytulaj, bądź blisko!

Chustonoszenie pozwala na niezwykłą bliskość, dziecko wtulone w rodzica, słucha bicia jego serca. Ruch i bliskość działają kojąco na bóle, niepokoje,dają niesamowite poczucie bezpieczeństwa.

Chusta jest również bardzo wygodną formą transportu, nie trzeba obawiać się z nią ani schodów, ani spaceru po plaży czy w górach. Pozwala mieć wolne obie ręce, co przy posiadaniu więcej niż jednego dziecka mocno się przydaje 🙂

Noszenie dziecka w chuście stanowi formę kontynuacji życia płodowego i zarazem pozwala dziecku na adaptację w nowym otoczeniu. Bycie blisko przynosi wiele korzyści i radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć:

  1. Dlaczego chusta?
  2. Jakie korzyści daje chusta?
  3. Jak bezpiecznie nosić w chuście?
  4. Jaką chustę wybrać?
  5. Jak wiązać chustę?

Zajęcia z chustonoszenia są właśnie dla Ciebie.

Nie ma znaczenia czy w chustowaniu stawiasz pierwsze kroki, czy chcesz sobie utrwalić wiązania. Ten czas jest dla Was i będzie dopasowany do Waszych potrzeb.

Na warsztaty zapraszamy Rodziców noszących swoje maluszki jeszcze pod sercem, i tych cieszących się pociechami już na rękach.

Szkolenie prowadzi Agata Kosacz-Doula i doświadczona Certyfikowana Doradczyni Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Mama trójki wspaniałych dzieci, właścicielka firmy Wypożyczalnia Chust i Nosideł Love & Go.

Zapraszam serdecznie:)