W tym oto miejscu, na moim blogu, chciałabym powiedzieć wprost: mam dla Was dużo ciepła i zrozumienia i jeśli tylko chcecie, to takie wsparcie ode mnie otrzymacie. Mam Wam również dużo do powiedzenia, więc to miejsce posłuży też uporządkowaniu moich wypowiedzi i ułatwieniu ich lektury. Fizjoterapia mnie pasjonuje, ponieważ pozwala mi ona nie tylko dobrze radzić sobie z własnymi problemami, ale też stwarza dobrą sposobność do dzielenia się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Chcę się nią dzielić z Wami, ponieważ przynosi ona szybko bardzo wymierne zdrowotne korzyści, które uwalniają od niepotrzebnych trosk i niepokojów.

Poza tym mnie samej wiedza ta sprawia dużą frajdę. Cieszy mnie po prostu fakt, że dzięki niej mogę Wam pomóc, toteż możecie mieć również pewność co do tego, że odwiedzając mnie tutaj, będziecie na bieżąco z aktualnymi postępami fachowej wiedzy, bo ja sama się nimi żywo interesuję i często uczestniczę szkoleniach, które powiększają wartość mojej służby i pracy.

Będę więc czasem wrzucać tu najnowsze doniesienia oraz różne ciekawostki, a także przekazywać Wam swoje drobne przemyślenia, opowiadać o przeżyciach i doświadczeniach zarówno tych zawodowych jak i bardziej osobistych, związanych głównie z ciążą, połogiem i powrotem do formy.

Poruszę też żywe tematy związane z naszymi pociechami, zdrowym kręgosłupem, zdrowym treningiem, a nawet z odżywianiem (chociaż to trudny i często kłopotliwy temat). Zaproszę również od czasu do czasu innych specjalistów, żeby poruszyć tematy warte Waszego zainteresowania.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych chłopców. Dobrze się czuję z codzienną dawką porządnej fizycznej aktywności. Jestem osobą pogodną i optymistyczną (chociaż nie zawsze taka byłam) i to właśnie zamiłowaniu do sportu zawdzięczam swoją dobrą fizyczną kondycję i samopoczucie. To dzięki codziennej dawce zdrowego ruchu problemy wydają się mniejsze, głowa w cudowny sposób przestaje boleć a energia pojawia się momentalnie.

Rehabilitacja i trening medyczny są po prostu częścią mojego życia – dobrze znam ich ozdrowieńczą siłę z własnej życiowej praktyki i właśnie dlatego moim celem jest zachęcić Was do wyjścia z domu, do ruszenia się sprzed TV, do odłożenia na bok telefonów i zadbania zarówno o swoje ciało, zdrowie jak i dobre samopoczucie.

Chciałabym, żebyście u mnie – zarówno na moim blogu jak i w moim Gabinecie – czuły się swobodnie, chociaż trochę jak u siebie, więc będę tu pisać tak właśnie od serca, a Was zachęcam do tego, żebyście odwzajemniały mi się otwartością w mówieniu o swoich sprawach, a zwłaszcza o bolączkach, bo wtedy łatwiej będzie mi wyjść Wam naprzeciw.

Serdecznie zapraszam – Małgorzata Oleszkiewicz

Małgorzata Oleszkiewicz