Masaż relaksacyjny

Relaksu i odprężenia dla ciała potrzebuje każdy. Wartość służących temu zabiegów masażu doceniano w starożytności – zarówno w Chinach i Indiach, jak i w Grecji a potem w Rzymie. Oczywiście znał je też rozległy świat arabski.

My także je znamy: pobudza mięśnie, znosząc zarazem ich napięcia, przysługuje się jędrności i elastyczności skóry, poprawia krążenie krwi i limfy, oczyszczając zarazem organizm z toksyn; wycisza i uspokaja psychicznie.

W naszym Gabinecie oferujemy Państwu masaż rozluźniający grzbietu oraz całego ciała gorącymi kamieniami, masaż relaksacyjny całego ciała z użyciem aromatycznych olejków, masaż gorącą czekoladą lub oliwą kokosową oraz peelingi całego ciała zakończone masażem relaksacyjnym.

Zachęcamy też gorąco do akcji prezentowych na rzecz swoich rodzin i bliskich. O wiele większą uciechę ma człowiek z niespodziewanego zafundowania mu masażu w atmosferze aromatycznych olejków, niż z kolejnego prezentu w postaci nieenergetyzującego pachnidła lub wręcz dobijającego kolejnego gadżetu kupionego w pośpiechu na chybił-trafił. Nawet jeśli obdarowany takim upominkiem nigdy u nas nie był i nie zna naszych możliwości, zapewniamy, że opuści nasz Gabinet w lepszym nastroju, niż ten, z jakim do niego przybędzie.

Oczywiście nasze bony upominkowe są szykowne, drukowane na kredowym papierze i zapakowane w elegancką ozdobna kopertę – nie można się nas wstydzić!


Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych niedrogich królewskich luksusów!…

… A tak… królewskich, bo masaż doświadczonego fizjoterapeuty to gwarancja klasy, taktu, skuteczności i kultury dla każdego obywatela i każdej obywatelki Republiki.