Małgorzata Oleszkiewicz

Jestem dyplomowaną fizjoterapeutką i instruktorką fitness. Ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku oraz Olsztyńską Szkołę Medyczną, gdzie obroniłam pracę magisterską w dziedzinie swojego zawodowego profilu. Małgorzata Oleszkiewicz Kompetencje terapeutyczne uzupełniłam wykształceniem pedagogicznym, pomagającym mi obecnie w dzieleniu się swoim ponad dziesięcioletnim doświadczeniem ze studentami kierunku Technik Masażysta oraz Instruktor Fitness. Własną działalność gospodarczą prowadzę od listopada 2013 roku.

Staram się o możliwie kompleksowe podejście do problemów moich pacjentów, dlatego prócz typowej praktyki rehabilitacyjno-medycznej propaguję także i realizuję w swoim Gabinecie wszelkie formy aktywności poprawiające ogólną sprawność ruchową a także wygląd, kondycję i samopoczucie. Przy czym zajmuję się zarówno pracą indywidualną jak i prowadzeniem ogólnosprawnościowych treningów grupowych, posiadając doświadczenie z zatrudnienia w ośrodkach ambulatoryjnych oraz instruktorskie w prowadzeniu zajęć fitness.

Regularnie pogłębiam swoja wiedzę oraz rozwijam umiejętności, uczestnicząc w dodatkowych kursach i szkoleniach, co ułatwia mi bezpośrednią styczność z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie rehabilitacji funkcjonalnej a także różnych form aktywności ruchowej.

W swojej działalności skoncentrowałam się na promowaniu aktywnego stylu życia oraz stworzeniu takiego miejsca, w którym stosowne dla niego formy aktywności fizycznej może znaleźć każdy niezależnie od wieku, predyspozycji zdrowotnych czy chorobowych obciążeń. Wykorzystując sprawdzone specjalistyczne metody i techniki, oferuję Państwu profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną i instruktorską, za której cel stawiam sobie jej bezpieczeństwo, efektywność oraz atrakcyjność jej różnorodnych form.

O zdrowie trzeba umieć zadbać a przede wszystkim aktywnie zabiegać o utrzymanie jego dobrego stanu. W zgodzie z własnym przekonaniem i doświadczeniem dołożę wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Oto moje certyfikaty:


Uwaga!
Wszystkie treningi zawieszone na czas przerwy ulopowej.
Wznowienie pracy zgodnie z poniższym terminarzem od 26 sierpnia
  UWAGA: Harmonogram aktualizowany jest dynamicznie - prosimy o sprawdzanie bieżącego stanu obsadzenia zajęć
oraz o wcześniejsze zgłaszanie nieobecności - umożliwi to uczestnictwo w zajęciach innym.
WTOREK
20
ŚRODA
21
CZWARTEK
22
PONIEDZIAŁEK
26
9:15 - 10:15
10:30 - 11:30
18:00 - 19:00
19:15 - 20:15
Ze względu na ograniczoną liczebność grup treningowych (do 16 osób) na wszystkie zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.
Proszę o zapoznanie się z porządkowymi ustaleniami naszego Regulaminu.
Przejdź do głównego harmonogramu.