Katarzyna Rynkowska

Jestem dyplomowaną instruktorką fitness, którą to formą gimnastyki rekreacyjnej pasjonuję się od dawna.
W przeszłości regularnie ćwiczyłam sama w domowym zaciszu i to właśnie zamiłowanie do aktywności fizycznej zadecydowało o wyborze mojego zawodu, który teraz umożliwia mi wykorzystanie moich naturalnych predyspozycji z korzyścią dla innych. Katarzyna Rynkowska
Dostrzegając w swoim życiu wyraźny i bezpośredni związek stanu zdrowia i dobrego samopoczucia z systematyczną praktyką ćwiczeń rekreacyjnych, jestem przekonana, że mogą one dobrze służyć nie tylko utrzymaniu smukłej i wysportowanej sylwetki, ale także uchronić przed przedwczesnym niedołęstwem lub pomóc w rehabilitacji po urazach czy w zwalczaniu dokuczliwych nerwobólów.

Dużo czasu poświęcam przygotowaniu do sesji treningowych – planowaniu aktywności fizycznej i dostosowywaniu jej do potrzeb indywidualnych lub grupowych, ponieważ starania te zapewniają bezpieczeństwo i efektywność zajęć, w których liczy się świadoma kontrola własnego ciała a także właściwa technika oraz precyzja wykonania ćwiczeń.
Praca z ciałem wymaga dużej koncentracji a także uwagi, czujności i wytrwałości potrzebnych zarówno w osiąganiu dobrych wyników jak i w umacnianiu osiągnięć. Jestem dobrze przygotowana do stojących na tym polu wyzwań, bo lubię swoją pracę i nie zrażam się przeciwnościami.
Regularnie rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, warsztatach i szkoleniach, żeby móc wyjść naprzeciw waszym potrzebom i oczekiwaniom.