Zaopiniuj naszą pracę

Tutaj przewidzieliśmy miejsce zarówno dla Waszych otwartych opinii o pracy personelu Gabinetu jak też dla zwięzłych lecz rzeczowych opisów naszej roli w Waszych życiowych historiach, jeśli okazała się ona twórcza i owocna. Inaczej mówiąc, jeśli udała nam się jakaś trudna fizjoterapeutyczna sztuka, oświeciliśmy Was lub dodali skrzydeł, po prostu opowiedzcie o tym tutaj własnymi słowami, a skrócicie w ten sposób innym drogę w nasze progi.

Oczywiście nie chodzi nam o to, byście w swoich wyznaniach lub opiniach przekraczali dla nas granice spraw osobistych czy wręcz intymnych, dla których doświadczyliście od nas ulgi lub pomocy obwarowanej twardymi regułami naszej zawodowej etyki, a jedynie o takie wyznania z Waszej strony, których w dobrym towarzystwie wstydzić się nie należy.


Opinie o naszej pracyDodaj własną opinię
Ocena ogólna: ★★★★★ na podstawie 4 opinii

★★★★★
5 5 1
Zajęcia Zdrowy kręgosłup na bardzo wysokim poziomie, skrupulatnie dobrane i przemyślane ćwiczenia, cudowna atmosfera, a masaż grzbietu mistrzostwo świata. Polecam z całego serca! 🙂

Pionierskie doświadczenie i rozległe horyzonty

★★★★★
5 5 1
Z usług fizjoterapeutycznych Gabinetu Pani Małgorzaty Oleszkiewicz korzystam systematycznie od roku. Wprawdzie sam potrzebuję głównie treningów indywidualnych, dzięki którym najłatwiej i najbezpieczniej jest mi utrzymywać dobrą kondycję oraz należycie dbać o swój nadwerężony kręgosłup, to jednak nie mam też wątpliwości, że zarówno kwalifikacje medyczne jak i przygotowanie dydaktyczne Personelu równie dobrze sprawdzają się w mądrze profilowanej tu pracy grupowej.
Na moją uwagę i uznanie zasługuje w Ośrodku prężna i cokolwiek pionierska inicjatywa okołoporodowego suportu kompleksowo wychodzącego naprzeciw kłopotom i rozterkom kobiet spodziewających się dziecka.
Już nie tylko rosnące zainteresowanie tym prozdrowotnym programem Pani Oleszkiewicz, ale przede wszystkim samo jego powstanie jest w moich oczach zarówno dobrym atestem potrzebnych na tym polu interdyscyplinarnych kompetencji właścicielki Rehafit, jak też sprawdzianem jej budzącej zaufanie wysokiej zawodowej etyki oraz osobistej kultury.
To bardzo wartościowa i wszechstronna placówka terapeutyczna. Warto tu zajrzeć w potrzebie.

Zdrowe motywacje

★★★★★
5 5 1
Szukającym tu miarodajnych opinii o warsztatowym przygotowaniu Pani Małgorzaty chciałbym dorzucić jeszcze jeden mocny argument za rozważeniem wizyty w Gabinecie. Właściwie jest on trochę pozamerytoryczny i może być wcale nieoczywisty dla kogoś, kto zasadniczo nie widzi w swoim życiu potrzeby jakichś gruntownych przewartościowań - nawet takich, które mogłyby przysłużyć się jego nadwerężonemu czy tylko zaniedbanemu ciału. Argument ten jest jednak wysokiej próby, ponieważ opiera się na doświadczeniu i pozwolę go sobie tutaj wyeksponować.
Dość łatwo jest stwierdzić skuteczność kilku czy kilkunastu zajęć treningowych u Pani Małgorzaty. Sumienny pacjent musi też jednak dojść do słusznego wniosku, że za owocami pracy terapeutki stoi nie tylko jej duża wiedza i czujność, ale nieco odmienne spojrzenie na potrzeby ciała, kładące w swojej praktyce nacisk w miejscach, o których nic nie wiedzieli ani jego rodzice ani nauczyciel wychowania fizycznego i o których nic nie chce wiedzieć także wydający pieniądze podatników NFZ.
Reedukacja w Gabinecie przebiega szybko i bezboleśnie, ale człowiek dowiaduje się przy okazji, że nie wie rzeczy bardzo podstawowych i powinien skorygować fokus swoich życiowych priorytetów nie tylko po to, by utrwalić wyniki pracy rehabilitacyjnej, ale by zapobiec nowym nieoczekiwanym problemom zdrowotnym, mogącym pojawić się na skutek kosztownych lub po prostu niewłaściwych praktyk czy nawyków.
Oczywiście nie każdemu takie wnioski są potrzebne, jednak przyjazna im przestrzeń i atmosfera Ośrodka bywają nieocenione na dłuższym dystansie, kiedy nie chodzi już jedynie o to, by pozbyć się bólu lub nadwagi, ale żeby zminimalizować koszta codziennej życiowej profilaktyki przestrzeganiem zdroworozsądkowych zasad w imię wyższych celów.
Człowiek uczy się tu przełamywać ograniczenia własnego myślenia i z pewnością wydatnie temu służy szczodra i bezpośrednia wzajemność tutejszej żelaznej damy.
Nie wiem dobrze, jak to wytłumaczyć, ale człowiek wychodzi z pracowni Pani Małgorzaty jak obdarowany (przypuszczam, że inni potwierdzą moje odczucie), przy czym nie całkiem rzecz w tym, że na macie u niej może się czuć bezpieczniej niż w domu - to do pewnego stopnia oczywiste - tylko że praktyka zajęć i kontakt z terapeutką dostarcza mu nowej silnej motywacji do podjęcia osobistego trudu i osobistych decyzji we wskazanym w Studio kierunku.
To niemała rzecz - warta większej uwagi i silniejszego światła, zwłaszcza w dzisiejszych mrokach.

Klasa, czułość, kompetencje, perspektywy

★★★★★
5 5 1
Pani Małgorzata jest bardzo rzetelną i dobrze wykształconą specjalistką. Umie nie tylko skutecznie rozpoznawać przyczyny dolegliwości, ale przede wszystkim jest bardzo czułą i uważną terapeutką, potrafiącą prowadzić pacjenta we właściwym kierunku oraz sprawnie i bezkonfliktowo kontrolować jego postępy.
Dodatkowo przejawia wybitne uzdolnienia pedagogiczne pozwalające jej na dużą swobodę w organizacji i doborze stylu pracy z pacjentem. Słowem, jest bardzo elastyczna i miła, co w przypadku osoby wysoko stawiającej sobie poprzeczkę jest raczej rzadkością. W każdym razie nie dam się łatwo wyrzucić z jej Gabinetu, chyba że złamie mnie bieda.
Interfejs recenzji autorstwa: Nuanced Media
Ocena ogólna: ★★★★★ na podstawie 4 opinii
Imię i nazwisko
Adres email
Tytuł
Ocena
Opinia