Rehabilitacja

Posiadamy wszechstronne diagnostyczne i terapeutyczne przygotowanie do leczenia szerokiego zakresu patologii. Większość z nich to typowe defekty pourazowe (zwichnięcia, skręcenia, złamania), skutki powikłań pooperacyjnych lub zabiegów chirurgii ortopedycznej (artroskopia, rekonstrukcja więzadeł, endoprotezy stawów), jednak rozpoznajemy również i leczymy wady postawy, dyskopatie, skutki zmian zwyrodnieniowych, zespoły przeciążeniowe, korzeniowe (rwa kulszowa, rwa barkowa), różnorakie zespoły bólowe, stany zapalne mięśni i stawów, obrzęki limfatyczne, a także pomagamy w usunięciu endogennych przyczyn ciągłych stanów zmęczenia fizycznego i psychicznego.

Spektrum diagnostyczne jest więc w naszym Gabinecie z konieczności bardzo szerokie i posiłkujemy się w nim zarówno analizą badań obrazowych (rentgen, tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, ultrasonogram) oraz szczegółowym wywiadem medycznym, jak i oceną specjalistycznych testów klinicznych. Takie kompleksowe podejście pozwala nam na uzyskanie miarodajnego wglądu w przyczyny dolegliwości, ustalenie stadium zaawansowania schorzenia i określenie możliwości jego rehabilitacji, a co za tym idzie na znaczące skrócenie procesu leczenia oraz optymalizację jego kosztów.

Nie wymagamy skierowania od lekarza – prosimy natomiast o udostępnienie nam posiadanej dokumentacji medycznej dotyczącej schorzenia.

Ból jest sygnałem zdrowych zmysłów – nie lekceważ go.

Cennik usług fizjoterapeutycznych
Konsultacja fizjoterapeutyczna150 zł
Konsultacja poporodowa150 zł
Konsultacja i terapia stawów skroniowo-żuchwowych150 zł
Konsultacja i terapia wad postawy150 zł
Badanie i terapia kręgosłupa150 zł
Kinesiotaping30-50 zł
Terapia osteopatyczna ginekologiczna150 zł
Rehabilitacja blizny po cesarskim cięciu150 zł
Terapia stawów skroniowo - żuchwowych150 zł
Cennik usług fizykoterapeutycznych
Prądy interferencyjne15 zł
Prądy diadynamiczne15 zł
Prądy TENS15 zł
Prądy KOTZ15 zł
Prądy Traberta15 zł
Jonofereza12 zł
Galwanizacja10 zł
Elektrostymulacja dwubiegunowa13 zł
Ultradźwięki10 zł
Lampa Sollux8 zł
Suche igłowanie40-80 zł
Możliwość indywidualnej negocjacji cen oraz zakupu kuponów upominkowych..