Warsztaty teoretyczno-praktyczne dla kobiet w ciąży, po porodzie oraz rodziców niemowlaków z fizjoterapeutą, położną i doradcą laktacyjnym

Ciąża to dla kobiety czas wyjątkowy i niezwykły a poród jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety jak i dziecka, dlatego warto przygotować się do niego. To, w jaki sposób przychodzimy na świat, wpływa na całe nasze życie.
Kobieta pragnąca przeżyć ciążę, poród i wczesne macierzyństwo w sposób harmonijny i optymalny dla oczekiwanego Maleństwa musi wiedzieć kilka ważnych rzeczy, żeby się do tego wydarzenia odpowiednio przygotować. Pomożemy Wam w tym. Przygotowaliśmy cykl niezwykle ciekawych warsztatów poświęconych ciąży, porodowi oraz prawidłowemu rozwojowi niemowląt ze specjalistami i pasjonatami tematu.
Na tej stronie udostępniamy aktualną listę wszystkich zajęć przewidzianych do realizacji w ramach naszego okołoporodowego suportu wraz z łączami do opisów ich programów. Na liście wyróżnione są także warsztaty już zaplanowane. Prosimy o sygnalizowanie nam swoich potrzeb i możliwości czasowych w przewidzianych do tego miejscach formularza zgłoszeniowego. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę!

Obecnie brak terminarza.
Jeśli chcesz, żeby zajęcia się odbyły, zgłoś swoje zainteresowanie.

Zgłaszam zainteresowanie następującymi tematami warsztatów:

    
  
    
  
    
  
    
  
    
  
    
  
    
  
Formularz wyszczególnia tematy dostępnych warsztatów, wyróżniając już zaplanowane.
Zgłoszenia chęci udziału w tych ostatnich akceptujemy
po dokonaniu wpłaty zadatku w wysokości 20 zł na konto
03 1020 3570 0000 2302 0009 7428
Zadatek zwracamy wyłącznie w przypadku odwołania zajęć.